Služby

Masáže, Baňkování
Koupele a zábaly
Tai-chi, Pilates, Rehabilitační cvičení na míčích, JÓGA
Zdravotní diagnostika + léčení
Výrobky Aloe vera
Masáže, Baňkování

Máte nějaké zdravotní problémy s páteří, klouby, svaly a nebo si chcete jenom odpočinout při relaxační hudbě a nechat se uvolnit masáži?

Pak využijte našich služeb. Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny. Nabízíme Vám masáže zdravotní, sportovní, reflexní, lymfatické. Konkrétní druhy masáží najdete v ceníku. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra našich služeb.

Přijímáme šeky firmy: SODEXO

TYPY:  FLEXI PASS,  RELAX PASS, DÁRKOVÝ PASS, FOKUS PASS, BONUS PASS, HOLIDAY PASS, SMART PASS, VITAL PASS

Možnost využití – BENEFIT PLUS

 

Zdravotní masáž


Zdravotní masáž je vhodná pro zdravé i nemocné jedince, na rozdíl od masáží sportovních, které se provádějí pouze na lidech zdravých za účelem rekondičním. Zdravotní masáž působí příznivě na tělo i na nervovou soustavu. Je vhodná při únavě, zkrácení šlach, ztuhnutí svalů, poruchách výživy a křečovitém napětí svalů.

Masáž působí protistresově a napomáhá i lymfatickému systému. Doporučuje se především po úrazech a operacích (na doporučení lékaře), při revmatických a dýchacích problémech, při ztuhlosti páteře, při nervových chorobách.
Působí také regeneračně a to např. u osob dlouho sedících v kanceláři u počítače nebo fyzicky manuálně pracujících apod.

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní masáž plosek nohou (chodidel) je jednou z nejdostupnějších metod alternativní medicíny. Dle učení starých Číňanů se v ploskách zobrazují reflexní body, které jsou zakončením drah vedoucích od všech orgánů. Na chodidlech se promítají orgány celého těla. Při této terapii se provádí stimulace tlakem na konkrétní místa, díky které se reflexologicky ovlivňuje zdraví odpovídajících částí těla. Působením na jednotlivé body na ploskách můžeme příznivě ovlivnit funkce vnitřních orgánů, činnost nervového systému, žláz či motorický aparát, a harmonizovat tak tělesné i psychické procesy.

Příjemná a uvolňující masáž může být velmi účinnou metodou prevence, obzvláště pro problémy vyvolané chybnou funkcí vnitřních orgánů či nerovnováhou v těle. Vhodná je při blokaci krční páteře, utlumení bolesti hlavy, zad, plotének a kloubů, zažívací potíže, na potlačení zánětů a další jiná onemocnění. Povzbuzuje imunitní systém a pomáhá tělu při různých onemocněních. Masáž se provádí bez použití mastí a olejů, aby prsty při tlaku neklouzaly. Na závěr se pak použije nějaký přípravek, olej nebo mast, dle potřeby klienta.

Mačkáním reflexních bodů se zjišťuji poruchy funkcí orgánů, nastává totiž změna citlivosti, bolesti i v příslušné oblasti orgánu na plosce nohy. Následným větším, nebo jemnějším tlakem na reflexní body plosky nohy, lze zjištěné problémy výrazně zmírnit nebo i odstranit. Častým ošetřováním se naše tělo stává odolnějším, vyrovnanějším a tak pomáhá udržovat duševní i fyzickou harmonii.

Baňkování

Baňkování je tisíce let stará technika pocházející ze staré Číny. Baňkování pomáhá odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů. Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že jako málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva.

A co vše metoda baňkování dokáže?

Odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, zlepšuje prokrvování svalových tkání a buněk, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, příznivě ovlivňuje problémy se zažíváním a migrénách.

Klasické baňkování – malou nevýhodou delšího přisátí baněk jsou nebolestivé krevní podlitiny ve tvaru baňky, které ale do několika dnů zmizí.

Baňkování bez modřin – tak zvané bleskové baňkování, které velice rychle a účinně uvolní svalový aparát. V čínské medicíně se používá k rozproudění a doplnění čchi a krve. Člověk se cítí po masáži energeticky nabitý. Tato metoda díky rychlému překládání baňek nezanechává modřiny, nebo jen vyjímečně lehký obrys.

Kontraindikace baňkování– nevhodné pro:

Vysoký krevní tlak, celkové tělesné vyčerpání, hemofilie, trombózy, hluboké i povrchové záněty žil, rozsáhlé varixy, rozsáhlé gangrény, křečové žily, akutní otevřené rány, hnisavé infekce, ekzémy a jizvy do 3 měsíců.

Koupele a zábaly

PIVNÍ KOUPEL

Procedura: 30 min.   –  pivní koupel                                                                                                                          30 min.   –  suchý zábal                                                                                                                            30 min.   –  masáž zad a šije, nebo reflexní masáž plosek nohou

Příprava: Pivní koupel se připravuje z teplé vody, 34 – 39°C, pivních přípravků – pivní koupelová sůl, olejová lázeň, koupelová pěna a pivovarské kvasnice.
Průběh: Koupel je v délce 30 minut, kdy budete ponořeni ve vaně a poslouchat relaxační hudbu. Vzhledem k vyšší teplotě vody je důležitý přísun tekutin, proto je u vany soudek, ze kterého si sami točíte pivo. Pak následuje suchý zábal, taky v délce 30min., při tom hraje relaxační hudba a doplňujete tekutiny. A poslední část je masáž v délce 30 min., kdy si můžete vybrat z masáže zad a šije, nebo reflexní masáže plosek nohou.
Účinky: Pivní teplá koupel mírně zvyšuje srdeční činnosti, tím se aktivuje krevní oběh v celém organismu a koupel blahodárně působí na cévní soustavu. Teplem se uvolní svaly, prohřeji klouby a pokožka. V prohřáté pokožce se uvolní kožní póry, ze kterých se odplavují škodlivé látky a organismus se detoxikuje. Pivovarské kvasnice v koupeli příznivě působí na kožní onemocnění, jako je např. – akné, ekzém, lupenka a celulitida. Kromě jiného, dodají pokožce řadu vitamínů, proteinů a sacharidů. Antioxidační účinek pomáhá chránit před cévním a nádorovým onemocněním.
Konzumací piva během procedury, pokryjete nezanedbatelnou denní spotřeba zinku, železa, fluoru a mědi, téměř 50% hořčíku, 40% fosforu a 20% draslíku.

Celá procedura trvá 90 minut. Ceny najdete v ceníku.

Kontraindikací pivní koupele je vysoký krevní tlak, stav po operaci srdce, těhotenství od II. trimestru a děti do 15 let. Klientům se srdečními problémy doporučujeme koupel konzultovat se svým lékařem.

VINNÁ KOUPEL

Procedura: 30 min.   –  vinná koupel                                                                                                                          30 min.   –  suchý zábal                                                                                                                            30 min.   –  masáž zad a šije, nebo reflexní masáž plosek nohou

Příprava: Vinná koupel se připravuje z teplé vody, 34 – 39°C, vinných přípravků – vinná koupelová sůl, olejová lázeň a koupelová pěna.
Průběh: Koupel je v délce 30 minut, kdy budete ponořeni ve vaně a poslouchat relaxační hudbu. Vzhledem k vyšší teplotě vody je důležitý přísun tekutin, proto je u vany džbánek, ze kterého si sami naléváte vino, bílé nebo červené, dle Vaši chuti. Pak následuje suchý zábal, taky v délce 30 min., při tom hraje relaxační hudba a doplňujete tekutiny. Poslední části je masáž v délce 30 min., kdy si můžete vybrat z masáže zad a šije, nebo reflexní masáže plosek nohou.
Účinky: Víno obsahuje hodně antioxidantů, které redukují lipoprotein a dokáží rozpouštět krevní sraženiny. Tříslovin ve víně mají antibakteriální účinek a posiluji imunitní systém.
Konzumací pár skleniček vína dodáte organismu vitamíny skupiny B: B1 thiamin (napomáhá srdeční činnosti), B2 riboflavin (udržuje dobrý stav pokožky), B5 kyselina pantotetonová (zvyšuje imunitu), B6 pyridoxin (regeneruje kůži) a B12 kobalamin (omezuje únavu).

Celá procedura trvá 90 minut. Ceny najdete v ceníku.

Kontraindikací vinné koupele je vysoký krevní tlak, stav po operaci srdce, těhotenství od II. trimestru a děti do 15 let. Klientům se srdečními problémy doporučujeme koupel konzultovat se svým lékařem.

DALŠÍ KOUPELE

Před masáži si můžete dopřát koupel, která je v délce cca. 20 min. Koupel pomáhá prohřát tělo, uvolnit svaly a z relaxovat Vás, jak obsahem různých látek v koupeli, tak vůněmi z aromaterapie.
Koupel s rašelinovým extraktem:
Koupel má protizánětlivý, analgetický a spasmolytický účinek. Koupel, který vychází z extraktu ze slatiny je také jedním z forem teploléčby. Teplo zvyšuje prokrvení a mízní látkovou výměnu, a tím urychluje vstřebávání chronických zánětlivých infiltrátů, změkčuje vazivo, uvolňuje kosterní svaly i hladkou svalovinu vnitřních orgánů.
Indikace: Nemoci pohybového ústrojí, onemocnění dýchacích cest, urologické a gynekologické nemoci, choroby trávicího ústrojí.
Kontraindikace: Nemoci srdce a cév, po mozkových příhodách a po onkologických operacích.
Podporuje:
– léčbu onemocnění pohybového aparátu, jako jsou: chronické artritidy, deformující osteoartrózy,    Bechtěrevova nemoc, lomy s pomalým hojením nebo osteoporóza
– léčbu onemocnění nervové soustavy, jako jsou: stavy po poranění hlavy, mozku, nezánětlivá  onemocnění nervů
– léčbu onemocnění reprodukčních orgánů, chronické gynekologické záněty i mykotického původu,  nedostatečnou funkce vaječníků, ženskou neplodnost, chronické prostatické potíže
– léčbu chronických civilizačních potíží, stavů úzkosti a stresu
– rekonvalescenci a rehabilitaci po poúrazových stavech.
– detoxikaci celého organismu

Kosmetologické účinky:

– Extrakt má příznivé účinky na pokožku, zklidňuje ji.                                                                                                                                   – Obsažené látky potlačují vliv volných radikálů na pokožku a tím zpomalují projevy stárnutí.                                                                    – Pro suchou a normální pokožku doporučujeme do koupele přidat oleje.
 

Koupele přísadové:

Sirná – solfatanová:
Sirnou koupel používáme nejčastěji při atopickém ekzému a chronických dermatologických onemocněních. Po koupeli je třeba věnovat pozornost plnému odpočinku a relaxaci.
Kombinace termoterapie s účinkem sirné lázně zmírňuje  bolest, zlepšuje pohyblivost a používá se zejména ke zklidnění některých kožních problémů.

Kdy používat sirnou koupel

– při zánětlivých a degenerativních revmatických onemocnění kloubů a šlach
– ulevuje při kožních problémech
– při chronických zánětech orgánů malé pánve
– při kožních onemocněních (akné, svědivá onemocnění kůže)
– při chronických zánětech cest dýchacích
– při gynekologických potížích

Účinky sirné koupele

– má relaxační a uklidňující efekt
– působí analgeticky (proti bolesti)
– uvolňuje svalové napětí
– zklidňuje sekreční činnost
Koupel se solí z Mrtvého moře:
Koupelová sůl je bohatá na minerály z Mrtvého moře. Čistí a hydratuje suchou pokožku, je ale vhodná pro všechny typy pleti. Lze ji používat buď koncentrovaně, pokud je vaše pleť vysušená nebo vás trápí bolavé klouby, či v menší koncentraci pro příjemnou relaxaci a osvěžení.
Esenciální olejová aroma koupel:
Nejpříjemnějším a nejúčinnějším způsobem péče o suchou a citlivou kůži jsou olejové koupele. Olejová koupel očistí pokožku mnohem šetrněji než běžná mýdla nebo mycí emulze. Při koupeli, během které si můžete zvolit vonnou esenci, která je Vám příjemná můžete jen klidně relaxovat.
Ovesná koupel:
Již o Kleopatře se tradovalo, že se každý den koupala v oslím mléce. I japonské princezny považovaly koupele v mléce či ovsu za elixír mládí. Ovesná koupel uklidňuje pokožku a regeneruje ji. Kůže je po koupeli vypnutá a růžová.
Koupel s výtažky konopí:
Léčivé účinky konopí jsou známy již po staletí. Konopná koupel obsahuje výtažek ze stonku konopí setého. Konopí má silné regenerační účinky, pozitivně působí na kůži a imunitu. Konopí pomáhá při atopickém ekzému, lupénce a dermatitidě. Pohankové slupky obsahují bioflavonoid rutin (vitamín P) – působí protizánětlivě.
Magnesiová koupel:
Pod názvem magnesiové koupele se skrývá hořká sůl neboli chlorid hořečnatý. Blahodárné účinky hořčíku – magnésia na lidský organismus dnes potvrzují také nejnovější výzkumy, které prokazují, že hořčík je deficitním prvkem v organismu člověka. Jeho nedostatek se tak projevu sníženou obranyschopností ogranismu proti vnejším vlivům.
Koupel s Himalájskou solí:
Himálajská sůl  je velikým darem z přírody, těží  se v oblasti úpatí Himálají, šetrně a čistě. Obsahuje velké množství přírodních prvků, mezi nimi i jod, ve velmi dobře využitelné podobě.  Dodává tělu potřebné esenciální minerální a stopové prvky.Výborně pomáhá zlepšovat Ph organizmu, regenaraci tkání a sliznic, upravuje krevní tlak, podporuje funkci nervové soustavy. Má výjimečnou buněčnou strukturu nesoucí v sobě pozitivní bioinformační energie.
 • Koupele jsou nevhodné pro závažně nemocné osoby.
Tai-chi, Pilates, Rehabilitační cvičení na míčích, JÓGA

Tai–chi

Co je Tai-chi?

„Taichi je klidná hladina vody čeřená kruhovými pohyby drobných vlnek. Když cvičíš Tchaj-ťi je to jako letící drak po obloze.“


Propojení klidu a pohybu, prázdnoty a plnosti, odpočinku a energie, kterou naleznete v jednoduchém pohybu. Znovunalezení a kultivace ztracené harmonie a rovnováhy ženské energie JIN a mužské energie JANGČínské bojové umění Tai ji čchüan (quan) a čínské energetické cvičení Čchi-kung naplní Vaše tělo silou, vitalitou a ducha (mysl) klidem a harmonií.

V čem Tai-chi pomáhá?

Pravidelné cvičení Čchi kungu a Tai-chi Vám pomůže dosáhnout vnitřní klid, znovu načerpat energii, naučit se relaxovat a správně dýchat při jednoduchém cvičení. Naučíte se prohlubovat dech a propojit správné dýchání s každým pohybem Vašeho těla. Správným cvičením Tai-chi se tělo postupně mění, svaly a klouby získávají díky rotaci kloubu a kruhovým pohybům, ze kterých se Tai-chi skládá, větší pohyblivost pružnost a sílu. Najdete způsob pohybu (sport), kterým si neničíte tělo a klouby. Najdete způsob jak naplnit své tělo energií, místo toho, abyste jí pohybem odčerpávali. Najdete radost!

Kurzy Tai-chi

Zájemci na cvičení se mohou průběžně přihlašovat.  Maximální počet cvičenců je 10, proto pokud máte zájem, tak se co nejdříve přihlaste. Pro začátečníky a pokročilejší máme cvičení v pondělky od 18,30 do 20 hod. Pokročilí cvičí ve středy od 18.30 hod.
Cena 3 měs. kurzu je 1 600,- Kč nebo 150,- Kč za 1 cvičení. Pro žáky ZŠ, studenty SS a VŠ je sleva 30% a cena je 1 100,- Kč.  Můžete zaplatit přímo u nás v Rekondičním centru FÉNIX panu Kačurovi nebo poslat na účet. Variabilní symbol je Vaše mobilní číslo a do zprávy pro příjemce napíšete Tai-chi a vaše jméno.

Lektor: Martin Šanda – mob: 732584089
Akreditovaný cvičitel Tai-Chi / Taijiquan, Držitel třetího mistrovského
 stupně v Qigong, Taijiquan a Baguazhang, ABTTC, Rennes, Francie 2009-2012.

PILATES

Metoda Pilates je cvičení, kde tělo a duše jsou jeden celek. Vytvořil je Joseph H. Pilates (1883 – 1967). Cvičení bylo populární u veřejnosti i tanečníků již od čtyřicátých let.  Je to metoda vhodná pro každý věk dětmi počínaje. Tvaruje tělo na základě spolupráce těla a mysli. Je to program složený ze série základních 34 cviků prováděných na podložce a dalších na strojích tzv. Apparatus (na 500 cviků). Metoda Pilates byla před více než 100 lety původně určena hlavně pro kondici mužů, policejního sboru. Dále byla rozvinuta pro tanečníky, atlety i laickou veřejnost.

Cílem je duševní a fyzický soulad. Metoda je zaměřena ke zvýšení ohebnosti, k řízení tělesného uvědomění, správnému dýchání, redukci stresů, zvýšení spánkové činnosti. Výsledkem je silné ohebné tělo, s prodlouženými svaly a harmonická osobnost.

Metoda Pilates věří, že díky zpevnění „jádra“ těla, celé tělo bude vyvážené a formované. Všechny Pilates pohyby vycházejí z břišních svalů a svalů zad. Jsou vymyšleny tak, aby pracovaly menší svaly, které napomáhají větším svalům a zároveň danou svalovou oblast protáhly. Jde o cvičení velmi intenzivní.  Pilates je ideální pro všechny věkové kategorie, pro lidi v kondici i bez, stejně tak pro ty s chronickými bolestmi, po úrazu nebo s astma.

Cvičit by se mělo optimálně 2x – 3x týdně. Literatura říká, že při tomto cvičení se budete cítit rozdílně po 10 cvičení, po 20 cvičení si sám všimnete změn, a po 30-ti týdnech si všimnou změny i jiní. Mnozí lékaři doporučují metodu Pilates jako pokračovaní rehabilitace pacientů i jako prevenci.

Základním prvkem této metody je uvědomění si činnosti všech svalů při jakékoliv činnosti. Neznamená to jen zvládnout hodinu cvičení, míru obtížnosti jednotlivých cviků, ale koncentraci těla a duše při každé činnosti. Metoda Pilates Vás nemůže opustit opuštěním cvičící místnosti. Musíte si být stále vědomi co a jak děláte. Kvalita cvičení je vždy důležitější než její kvantita.Mnoho lidí dýchá špatně. J. Pilates žádal cvičící osoby, aby dýchali hluboko, měl na mysli maximální využití kapacity plic.

Tento program pohybové převýchovy je navržen tak, aby byl do aktivní činnosti zapojen každý sval soustředěným způsobem za pomoci dechové kontroly. Dobrá dýchací technika a tělesná a duševní angažovanost zanechají klienta s pocitem harmonie, zdaru a relaxace. Klientům je věnována individuální péče podle jejich zvláštních potřeb. Při cvičení Vás odborně vede lektor s licencí na metodu Pilates.

Touto technikou obnovíte Vaši vitalitu a povzbudíte svoji mysl.

Cvičí se v pátky od 17. hod, délka cvičení je 60 min. a stojí 80,- Kč 1 cvičení. Je možno zakoupit si permanentku na 10 cvičení  s platností 3 měsíce za cenu 700,- Kč. Pro důchodce i invalidní, maminky na MD a studenty je tato permanentka za 600,- Kč.

Platba Permanentky jen na účet – RB č.ú. 6321079001/5500, do poznámky jaká permanentka a v jaké hodnotě, var. symbol je Vaše tel.číslo.

REHABILITAČNÍ A POSILUJÍCÍ CVIČENÍ NA MÍČÍCH

 • Cvičení na velkém míči (Fitballu) je cvičení určené především pro ženy
 • Cvičení na fitballu je pro začátečníky i pro pokročilé
 • Fitball neboli velký nafouknutý míč je důmyslná balanční pomůcka, která pomáhá zpevnit hluboké zádové svaly
 • Cvičení na míčích je vhodné i pro úplné začátečníky, kteří ještě nikdy nechodili na žádné cvičení nebo začínají se cvičením po dlouhé době
 • Fitbally se využívají k preventivnímu cvičení proti bolesti zad nebo nesprávnému držení těla
 • Cvičení na velkém míči je bezpečné a klidné cvičení, ale přesto dostatečně zatěžující na správné svalové skupiny
 • Na fitballu se dají cvičit balanční, silové i kardio cviky, přičemž regulace zátěže jde někdy docílit jen změnou polohy na míči

Existují dvě pomůcky jak dobře zvolit průměr gymnastického míče.

1) Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů

 • do 45 cm – míč 35 cm
 • 45 – 55 cm – míč 45 cm
 • 56 – 65 cm – míč 55 cm
 • 66 – 80 cm – míč 65 cm
 • 81 – 90 cm – míč 75 cm

2) Podle velikosti postavy

 • 80 – 110 cm – míč 30 cm
 • 110 – 140 cm – míč 45 cm
 • 140 – 155 cm — míč 45cm
 • 150 – 165 cm — míč 55 cm
 • 160 – 180 cm — míč 65 cm
 • 175 – 190 cm — míč 75 cm
 • 185 cm a víc   — míč 85 cm

Lektorka – p. Bittnerová – mob: 739868860.
Cvičí se v pátky od 16. hod, délka cvičení je 60 min. a stojí 80,- Kč 1 cvičení. Je možno zakoupit si permanentku na 10 cvičení  s platností 3 měsíce za cenu 700,- Kč. Pro důchodce i invalidní, maminky na MD a studenty je tato permanentka za 600,- Kč.

Platba permanentky jen na účet – RB č.ú. 6321079001/5500, do poznámky jaká permanentka a v jaké hodnotě, var. symbol je Vaše tel. číslo.

JÓGA

Rádža jóga je poslední ze čtyř nejznámějších cest.

Podle jejich počtu – osm (ašta) – se celá cesta označuje také jako aštangajóga (osmiúdá čili osmidílná stezka). Z uvedeného čísla vyplývá, že nepůjde o cestu krátkou, bereme-li v úvahu kolik je stupňů, které člověk musí zvládnout, aby postoupil směrem k znovusjednocení své bytosti.

Cesta králů

Původ rádžajógy, jejíž název je starý teprve několik století, můžeme vystopovat až k „praotci“ jógy, za kterého bývá považován Pataňdžali. Ve skutečnosti je však obsah tohoto pojmu ještě mnohem starší, neboť Pataňdžali ve svých aforismech jen shrnul a utřídil známé skutečnosti. V jeho spise Jógasútra (asi 2. až 3. století př. Kr.) se ještě vyskytuje název aštangajóga, ale popis jednotlivých osmi částí koresponduje s tím, co bývá dnes nazýváno rádžajógou. Královská cesta, neboť rádža se dá přeložit jako král, není míněna jako cesta pro krále, ale cesta králů, tj. těch, kteří vítězí sami nad sebou. Je vlastně druhem karmajógy, ale jejím předmětem je naše vlastní osobnost. Je to práce sama na sobě a podstatou její činnosti je ovládnout tělo a mysl.

Osm stupňů Rádža jógy, o kterých se dozvíte na lekcích mnohem více:

Jama – jsou to spíš doporučení, kterými by se měl člověk řídit… Ahimsá (nenásilí), Astéja (nekradení), Satja (nelhaní), Aparigraha (neulpívání), Brahmačarja (zdrženlivost)
Nijama – dalších pět doporučení… Sauča (čistota), Santóša (spokojenost), Tapas (sebekázeň), Svadhjája (studium), Ishvara Pranidhana (úcta k bohu)
Ásána – pomáhají nám se koncentrovat, poznat své tělo
Pránájáma – dechová cvičení
Pratjáhára – umění ovládat své smysly
Dhárana – relaxace
Dhjána – meditace
Samádhi – osvobození z koloběhu životů

​Jóga se cvičí v úterky od 17.30. do 19 hod. Cena jedné lekce je 150,- Kč.

Zdravotní diagnostika + léčení

Máte nějaké zdravotní potíže nebo si myslíte, že jste zdraví, ale chcete se ujistit, že to tak opravdu je?

Pak využijte naši nabídky Zdravotní diagnostiky, bez pomoci různých přístrojů a zařízení. Jsou lidé, kteří mají tu schopnost se vcítit do Vašeho těla,  zjistit co má za problémy a nepotřebují k tomu žádnou moderní techniku. V našem centru máme takovou bytost a tato žena Vám nabízí své schopnosti. Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak se u nás objednejte a nechte si zjistit, jak na tom jste. Při první návštěvě absolvujete stanovení diagnózy na základě vstupního diagnostického vyšetření. Po té, pokud budete mít zájem, Vám navrhneme nejvhodnější léčbu, která bude pro Vás přijatelná, jak finančně, tak z hlediska užívaní Vašich léků a různých přípravků. Z vyšetření nemusíte mít strach, protože to nebolí a nebudete napojování na žádné přístroje.

Můžete vyzkoušet jak jste citliví na vnímání energií. Uvolněte se a uklidněte, pak se zadívejte do středu této mandaly a zkuste pozorovat jestli vnímáte nějaké teplo nebo chlad a i jiné projevy ve Vašem těle. Čím více budete něco cítit, tím je Vaše tělo citlivější a vnímavější na přicházející léčivou energii.

Výrobky Aloe vera

Prodej výrobků Aloe vera.


Nabídka potravinových doplňků a kosmetických přípravků americké firmy FOREVER LIVINGH PRODUCTS, která patří mezi jedny z nejlepších světových firem s těmito produkty.

Můžete si vybrat z katalogu sami nějaký přípravek, najdete ho na www.foreverliving.com a pak si ho u nás objednat e-mailem, telefonicky popřípadě přes tyto www stánky. Další možností je se zaregistrovat, například u nás a pak si můžete výrobky objednávat sami za zvýhodněné ceny.

Platba objednaného zboží jen na účet – RB č.ú. 6321079001/5500, do poznámky Vaše jméno, var. symbol je Vaše tel.číslo.

Zázračný výtažek z dužiny listů aloe vera obsahuje více než 200 různých složek. Tento gel je určený pro ty, kteří si chtějí udržovat zdravý trávicí systém a životní energii. Je to jeden z nejlepších dostupných doplňků výživy k dennímu použití. 1 litr

Toto je jen základní sestava 100 % čistých gelů z Aloe vera, firma nabízí přes 200 různých přípravků, jsou to Nápoje, Výživové doplňky, Včelí produkty, Kontrola hmotnosti, Osobní péče, Péče o pokožku a kosmetika Sonya Cosmetics.

Forever Living Products má od svého založení v roce 1978, po celou dobu velkou úctu k přírodě.

 

Výzva, abychom byli více šetrní k životnímu prostředí, nebyla založena pouze na následování módních trendů nebo k utišení kritiků.V roce 2006 jsme spustili program zaměřený na udržitelnost životního prostředí jako výzvu pro nás, udělat něco více.
Definovali jsme dvě oblasti, v nichž se můžeme zlepšit:

 • Produkce odpadu
 • Recyklace odpadu

Od doby, kdy jsme začali monitorovat naše pokroky v této oblasti, se nám podařilo snížit produkci odpadu o 50 % a zvýšit míru recyklace z 26 % na 61 %.

 

Co se týče efektivity přeměny CO2 na kyslík, 20 rostlin aloe vera se rovná jednomu stromu. Naše americké plantáže, kde se pěstuje více než 40 milionů rostlin aloe vera, tedy očišťují zem od 2 milionů tun oxidu uhličitého každý rok!